Bestuur Hoogerwerf

13 september 2019 - heden

Voorzitter
Roemer Hoogerwerf

Secretaris/Vicevoorzitter
Erik Sjoers

Penningmeester
Wessel Petersen

Algemeen bestuurslid Organisatie
Marc Roozendaal (tot 6 december)

Algemeen bestuurslid Promotie & Ledenwerving
Wiebe de Wit

Bestuur Vollenbroek

5 oktober 2018 - 13 september 2019

Voorzitter
Patrick Vollenbroek

Secretaris
Eline de Bruijn

Penningmeester
Jaimy Post

Algemeen bestuurslid Organisatie
Erik Sjoers

Algemeen bestuurslid Promotie & Ledenwerving
Roemer Hoogerwerf

Algemeen bestuurslid Politiek
Rik Nijhuis

Bestuur Nijhuis I

8 september 2017 - 5 oktober 2018

Voorzitter
Rik Nijhuis

Secretaris
Matthias Knijnenberg

Penningmeester
Patrick Vollenbroek

Algemeen bestuurslid Promotie & Ledenwerving
Frank Tuin

Bestuur Van Os II

9 september 2016 - 8 september 2017

Voorzitter
Jasper van Os

Secretaris
Nina Ter Horst

Penningmeester
Patrick Vollenbroek

Vicevoorzitter Organisatie
Rik Nijhuis

Algemeen Bestuurslid Marketing & Campagnes
Coosje Veldhuis

Bestuur Van Os I

24 juni 2016 - 9 september 2016

Waarnemend voorzitter
Jasper van Os

Secretaris
Gerwin Wezelman

Waarnemend penningmeester, portefeuille Organisatie
Jort Fokkens

Algemeen Bestuurslid Marketing & Campagnes
Anna Sophie Bosmann

Bestuur Vollenbroek

18 september 2015 - 24 juni 2016

Voorzitter
Ronald Vollenbroek

Secretaris
Gerwin Wezelman

Penningmeester
Jasper van Os

Algemeen Bestuurslid Organisatie
Jort Fokkens

Algemeen Bestuurslid Marketing & Campagnes
Anna Sophie Bosmann (vanaf 4 maart 2016)

Bestuur Schipper

28 oktober 2014 - 18 september 2015

Voorzitter
Mandy Schipper

Secretaris
Paco Bancken

Penningmeester
Jasper van Os

Vicevoorzitter Organisatie, Marketing & Campagnes
Ronald Vollenbroek

Bestuur Mud

12 september 2014 - 28 oktober 2014

Voorzitter
Tobias Mud

Secretaris
Sheyda Poerishams

Penningmeester
Jasper van Os

Vicevoorzitter Marketing & Campagnes
Mandy Schipper

Algemeen Bestuurslid Organisatie
Ronald Vollenbroek

Bestuur Bokhorst

13 september 2013 - 12 september 2014

Voorzitter
Koen Bokhorst

Secretaris
Edward Okarimia

Penningmeester
Bas Hopman

Vicevoorzitter Marketing & Campagnes
Tobias Mud (vanaf 7 maart 2014)

Vicevoorzitter Organisatie, Marketing & Campagnes
Nigel van den Berg (tot 7 maart 2014)

Bestuur Van de Burgwal

5 oktober 2012 - 13 september 2013

Voorzitter
Matthijs van de Burgwal

Secretaris
Ilona Santhuizen

Penningmeester
Fiori Bekker

Algemeen Bestuurslid Marketing & Campagnes
Jori Faber (tot 24 juni 2013)

Algemeen Bestuurslid Marketing & Campagnes A.I.
Koen Bokhorst (vanaf 24 juni 2013)

Bestuur Faber II

4 november 2011 - 5 oktober 2012

Voorzitter
Jori Faber

Secretaris
Remco Hammer

Penningmeester
Jeroen Linde

Algemeen Bestuurslid Politiek
Liesbeth Breugelmans

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving
Matthijs van de Burgwal

Bestuur Faber I

20 december 2010 (Oprichting JOVD Flevoland) - 4 november 2011

Voorzitter
Jori Faber

Secretaris
Remco Hammer

Penningmeester
Patrick Masseur

Algemeen Bestuurslid Promotie & Ledenwerving
Tabitha Mann