Academy

Trainers

Dit zijn de trainers van de JOVD!

Splinter Chabot (Amsterdam e.o.) - splinter.chabot@jovd.nl
Splinter studeert politicologie en is oud-Landelijk Voorzitter van de JOVD (2017-2019). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Politieke vaardigheden en Presentatievaardigheden.
Splinter is te boeken voor de trainingen:
Onderhandelingstactieken
Liberaal activisme
Speech
Spreken voor gevorderden
Debatteren
Kabinetsformatiespel
Splinter geeft het liefst de training Liberaal activisme.

Bram Roodhart (Amsterdam e.o.) - bram.roodhart@jovd.nl
Bram studeert International Studies en is oud-Landelijk Vicevoorzitter van de JOVD (2017-2018). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Politieke vaardigheden en Presentatievaardigheden.
Bram is te boeken voor de volgende trainingen:
Onderhandelingstactieken
Liberaal activisme
Speech
Debatteren
Liberalisme I
Kabinetsformatiespel
Bram geeft het liefst de training Debatteren.

Nina Sophie Vroom (Amsterdam e.o.) - nina.sophie.vroom@jovd.nl
Nina Sophie studeert aan de Universiteit van Amsterdam en is oud-voorzitter van de afdeling Twente. Als trainer is zij specialist in de leerlijn Bestuurskunde.
Nina Sophie is te boeken voor de trainingen:
Speech
Liberalisme I
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Nina Sophie geeft het liefst de training Kabinetsformatiespel.

Aileen de Witte (Amsterdam e.o.) - aileen.de.witte@jovd.nl
Aileen is student aan de Universiteit van Amsterdam en oud-voorzitter van de JOVD Amsterdam e.o. (2017-2018). Als trainer is zij specialist in de leerlijnen Politieke vaardigheden en Bestuurskunde.
Aileen is te boeken voor de trainingen:
Onderhandelingstactieken
Speech
Debatteren
Liberalisme I
Kabinetsformatiespel
Aileen geeft het liefst de training Speech.

Benjamin Broekhuizen (Den Haag e.o.) - benjamin.broekhuizen@jovd.nl
Benjamin studeert luchtvaarttechniek en is oud-Hoofdbestuurslid Opleiding & Training van de JOVD (2014-2015). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Presentatievaardigheden en Politieke filosofie.
Benjamin is te boeken voor de trainingen:
Speech
Spreken voor gevorderden
Debatteren
Liberalisme I
Liberalisme II
Kabinetsformatiespel
Bemjamin geeft het liefst de trainingen Debatteren en Liberalisme II.

Koen Meijering (Den Haag e.o.) - koen.meijering@jovd.nl
Koen studeert Security Studies en is momenteel voorzitter van de afdeling Den Haag e.o..
Koen is te boeken voor de volgende trainingen:
Onderhandelingstactieken
Liberaal activisme
Speech
Debatteren
Kabinetsformatiespel

Rutger de Ridder (Den Haag e.o.) - rutger.de.ridder@jovd.nl
Rutger studeert Bouwkunde en is oud-Landelijk Voorzitter van de JOVD (2016-2017). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Presentatievaardigheden en Politieke filosofie.
Rutger is te boeken voor de trainingen:
Speech
Spreken voor gevorderden
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke stromingen
Kabinetsformatiespel
Rutger geeft het liefst de trainingen Spreken voor gevorderden en Liberalisme II.

Rik Heiner (Groningen) - rik.heiner@jovd.nl
Rik is te boeken voor de trainingen:
Onderhandelingstactieken
Liberaal activisme
Speech
Debatteren
Kabinetsformatiespel

Bas Koster (Hart van Brabant) - bas.koster@jovd.nl
Bas volgt de lerarenopleiding maatschappijleer en is oud-Hoofdbestuurslid Opleiding & Training van de JOVD (2018-2019). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Politieke filosofie en Bestuurskunde.
Bas is te boeken voor de trainingen:
Onderhandelingstactieken
Speech
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke economie
Politieke stromingen
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Europese besluitvorming
Bas geeft het liefst de trainingen Liberalisme II en Politieke stromingen.

Loek Opdam ('s-Hertogenbosch e.o.) - loek.opdam@jovd.nl
Loek studeert bestuurskunde, is medewerker van de VVD in 's-Hertogenbosch en is oud-afdelingsvoorzitter van de JOVD 's-Hertogenbosch e.o.. Als trainer is hij specialist in de leerlijnen bestuurskunde en presentatievaardigheden.
Loek is te boeken voor:
Speech
Debatteren
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke stromingen
Politiek schrijven
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek

Nicky Beckers (Limburg) - nicky.beckers@jovd.nl
Nicky studeert Econometrie, is burgerraadslid in Maastricht en oud-voorzitter van de afdeling Limburg. Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Politieke filosofie en Bestuurskunde.
Nicky is te boeken voor de trainingen:
Speech
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke economie
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Nicky geeft het liefst de trainingen Politieke economie en Gemeentepolitiek.

Thomas van Gemert (Limburg) - thomas.van.gemert@jovd.nl
Thomas is promovendus aan Maastricht University en is gemeenteraadslid in Weert. Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Politieke filosofie en Presentatievaardigheden.
Thomas is te boeken voor de trainingen:
Speech
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke economie
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Thomas geeft het liefst de trainingen Politieke economie en Gemeentepolitiek.

Floris Kooiman (Rijnmond) - floris.kooiman@jovd.nl
Floris is student werktuigbouwkunde en is oud-voorzitter van de afdeling Rijnmond. Als trainer is hij specialist in de leerlijn politieke filosofie.
Floris is te boeken voor de volgende trainingen:
Speech
Debatteren
Kabinetsformatiespel
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke stromingen
Floris geeft het liefst de trainingen Speech en Liberalisme I.

Jochem Stoeten (Twente) - jochem.stoeten@jovd.nl
Jochem is afgestudeerd docent geschiedenis en studeert nu bestuurskunde aan de Universiteit Twente. Als trainer is Jochem gespecialiseerd in de leerlijnen politieke vaardigheden en bestuurskunde.
Jochem is te boeken voor de volgende trainingen:
Politiek schrijven
Onderhandelingstactieken
Politieke economie
Politieke stromingen
Gemeentepolitiek
Europese besluitvorming
Campagne voeren
Jochem geeft het liefst de trainingen politiek schrijven en onderhandelingstechnieken.

Tess Meerding (Utrecht e.o.) - tess.meerding@jovd.nl
Tess studeert rechten, is gemeenteraadslid in Utrecht en is oud-algemeen bestuurslid Promotie en Ledenwerving bij de JOVD Utrecht e.o.. Als trainer is zij specialist en de leerlijnen Presentatievaardigheden en Politieke filosofie.
Tess is te boeken voor de trainingen:
Speech
Debatteren
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke economie
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Tess geeft het liefst de trainingen Liberalisme I en Gemeentepolitiek.

Jim van Mourik (Utrecht e.o.) - jim.van.mourik@jovd.nl
Jim is student rechtsgeleerdheid en oud-Landelijk Vicevoorzitter van de JOVD (2015-2016). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Presentatievaardigheden en Bestuurskunde.
Jim is te boeken voor de trainingen:
Politiek schrijven
Speech
Spreken voor gevorderden
Debatteren
Liberalisme I
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek

Julia Nijhoff (Utrecht e.o.) - julia.nijhoff@jovd.nl
Julia studeert archeologie en is oud-secretaris van de JOVD Amsterdam e.o. (2015-2017). Als trainer is zij specialist in de leerlijnen Presentatievaardigheden en Politieke filosofie.
Julia is te boeken voor de trainingen:
Speech
Debatteren
Liberalisme I
Liberalisme II
Kabinetsformatiespel
Julia geeft het liefst de training Liberalisme I.

Niels Tol (Zwolle e.o.) - niels.tol@jovd.nl
Niels studeert Bestuurs- en Organisatiewetenschap en is oud-voorzitter in Zwolle (2017-2018). Als trainer is hij specialist in de leerlijnen Bestuurskunde en Politieke filosofie.
Niels is te boeken voor de volgende trainingen:
Onderhandelingstactieken
Speech
Politiek Schrijven
Liberalisme I
Liberalisme II
Politieke economie
Politieke stromingen
Kabinetsformatiespel
Gemeentepolitiek
Europese besluitvorming
Niels geeft het liefst de traing Liberalisme I.